«Могилу князя Святослава» привели в порядок

19 1 141

Працівники відділу культури Сколівської РДА та працівники відділу освіти Сколівської РДА, спільно з мешканцями Сколівського району, які перебувають на обліку в Сколівському РЦЗ, очистили територію навколо монументу «Могила князя Святослава» від бур’янів та кущів, повернувши туристичній пам’ятці привабливий вигляд.

Нагадаємо, нещодавно користувачів мережі обурив стан, в якому перебувала пам’ятка Сколівського району. На фотографіях, які були опубліковані, було видно в якому жахливому стані знаходилась «Могила князя Святослава».

Організувавшись, працівники відділу культури та відділу освіти провели очищення прилеглої території та відпочинкової зони від бур’янів, борщівника Сосновського та кущів. Також було залучено чотирьох добровольців на громадських засадах, з числа тих, хто перебуває на обліку в Сколівському РЦЗ. Дякуючи їхім зусиллям туристична пам’ятка району знову може тішити около відпочивальників, а не відлякувати їх.

Сподіваємось, що установи, які повинні відповідати за навколишню територію довкола туристичних пам’яток, в майбутньому не будуть допускати більше такого занедбаного стану, та відповідальніше відноситись до збереження репутації району.

Минулого року, на початку серпня працівники відділу культури стали ініціаторами акції до Дня Незалежності України: очистити «Могилу князя Святослава» та прилеглу до неї територію. Дуже прикро, що від серпня 2016 року, пам’ятка просто заростала, адже без належного догляду бур’яни та чагарники без зусиль відвойовують свою територію.

Висловлюємо велику подяку учасникам акції, які зуміли в короткий термін організуватись, і провести прибирання зеленої зони та благоустрій навколо пам’ятки! Сподіваємось, що в майбутньому до подібних акцій буде долучатись більше осіб.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Мирослава Свистун сказав

  Молодці!

  0
 2. Богдан сказав

  Це дуже добре, що коментарі простих небайдужих громадян впливають на позитивне вирішення питання. Коли вже наші можновладці перестануть піаритись і займатись показушними шоу для рейтингів? Кожен на своєму місці повинен виконувати свої обов’язки, а керівники на місцях, в першу чергу, повинні організувати роботу. Тільки тоді в нас буде порядок без нагадувань, і не тільки в історичних місцях…

  0
 3. Михайло Шмігельський сказав

  Гарно

  0
 4. Oleksij Radewich сказав

  Молодці велика йім подяка що збудували і дбають але чому до фото стають люди показати що вони патріоти великі а на самому ділі вирізали половину карпат

  0
 5. Михайло Лучинець сказав

  Молодці! Потрібно поіменно назвати тих хороших людей, які навели порядок. А Сколівській РДА відзначити їх нагородами, вони цього заслуговують. Дякую всім, хто зробив добру справу.А щодо потрібно чи не потрібно оприлюднювати факти того, що чиниться неподобство на монументі-обовязково потрібно, бо інакше потрібно забути за нього назавжди.

  0
  1. Михайло сказав

   Нагородою в даному випадку може бути не орден чи медаль, а добре слово від влади тим людям, що зробили добру справу. Добро повинно винагороджуватись.

   0
 6. Михайло Лучинець сказав

  Молодці! Потрібно поіменно назвати тих хороших людей, які навели порядок. А Сколівській РДА відзначити їх нагородами, вони цього заслуговують. Дякую всім, хто зробив добру справу.

  0
  1. Міша Гриців сказав

   Це безумовно добра справа, але на мою думку нагороди дають за більш достойні вчинки, а не за скошену травау

   0
  2. Vitalii Kravchuk сказав

   Два відділи! Культура і освіта і добровольці і так мало людей,,😟

   0
 7. Василь сказав

  Вибачте, але Ви забули згадати про бегробітних Сколівського РЦЗ, які також долучились до прибирання.

  0
  1. SKOLE-TODAY сказав

   Дуже дякуємо за уточнення. Публікацію відредагували.

   0
 8. Ярослав Коваль сказав

  Не треба боятись критики, треба до неї нормально ставитись. Можливо дійсно, якби не критика то бур’яни б росли до цих пір. На жаль,це так буває і не тільки в Сколе.На відкритті таких об’єктів зазвичай всі люблять піаритись.А після того, як відкриття відбулося, про них забувають.

  0
 9. Ігор Миндзів сказав

  Не розповсюдив би дальше би зростало! !!

  0
  1. Андрій Семен сказав

   Шановний п. ІГОР. ЛИСИШИН НЕПРАЦЮЄ В КУЛЬТУРІ ВЖЕ ПАРУ МІСЯЦІВ. ІНФОРМАЦВЯ ДРЕВНЯ Я Я.

   0
  2. Роман Шуньков сказав

   Те, що п. Лесишин не працює у відділі культури, не завадило йому взяти участь в акції спільно з колишніми колегами.

   0
  3. Андрій Семен сказав

   Значить займаєшся маніпуяцією.. Як це самі написали , що бездіяльність і самі пішли прибрали. Чому просто не було написати , що відбулась те , участь взяли ті. А то спочатку зробив типу ,, Чп,,, , а потім еврика ..

   0
  4. Роман Шуньков сказав

   Написали не “самі”, а користувачі ФБ. І хто самі? Ми не державна чи політична структура, не пишемо на замовлення))) В публікації написано – хто взяв участь і коли. Люди пішли, зібрались, прибрали – і тут “маніпуляція”.

   0
  5. Андрій Семен сказав

   Кум масу тяне конкретно.. Ну ну..

   0
 10. Андрій Семен сказав

  Молодці. Дякую.

  Але не потрібно було розповсюджувати інфу про те , що гвалт … Могила в жахливому стані. Перестань Шуньков розповсюджувати неперевірену інформацію. Будь ласка.

  0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.