Головна / Новини / Сколівщина / «Могилу князя Святослава» привели в порядок

«Могилу князя Святослава» привели в порядок

Працівники відділу культури Сколівської РДА та працівники відділу освіти Сколівської РДА, спільно з мешканцями Сколівського району, які перебувають на обліку в Сколівському РЦЗ, очистили територію навколо монументу «Могила князя Святослава» від бур’янів та кущів, повернувши туристичній пам’ятці привабливий вигляд.

Нагадаємо, нещодавно користувачів мережі обурив стан, в якому перебувала пам’ятка Сколівського району. На фотографіях, які були опубліковані, було видно в якому жахливому стані знаходилась «Могила князя Святослава».

Організувавшись, працівники відділу культури та відділу освіти провели очищення прилеглої території та відпочинкової зони від бур’янів, борщівника Сосновського та кущів. Також було залучено чотирьох добровольців на громадських засадах, з числа тих, хто перебуває на обліку в Сколівському РЦЗ. Дякуючи їхім зусиллям туристична пам’ятка району знову може тішити около відпочивальників, а не відлякувати їх.

Сподіваємось, що установи, які повинні відповідати за навколишню територію довкола туристичних пам’яток, в майбутньому не будуть допускати більше такого занедбаного стану, та відповідальніше відноситись до збереження репутації району.

Минулого року, на початку серпня працівники відділу культури стали ініціаторами акції до Дня Незалежності України: очистити «Могилу князя Святослава» та прилеглу до неї територію. Дуже прикро, що від серпня 2016 року, пам’ятка просто заростала, адже без належного догляду бур’яни та чагарники без зусиль відвойовують свою територію.

Висловлюємо велику подяку учасникам акції, які зуміли в короткий термін організуватись, і провести прибирання зеленої зони та благоустрій навколо пам’ятки! Сподіваємось, що в майбутньому до подібних акцій буде долучатись більше осіб.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Овва! Сумно Злість

19 Коментарі

 1. Богдан

  Це дуже добре, що коментарі простих небайдужих громадян впливають на позитивне вирішення питання. Коли вже наші можновладці перестануть піаритись і займатись показушними шоу для рейтингів? Кожен на своєму місці повинен виконувати свої обов’язки, а керівники на місцях, в першу чергу, повинні організувати роботу. Тільки тоді в нас буде порядок без нагадувань, і не тільки в історичних місцях…

 2. Oleksij Radewich

  Молодці велика йім подяка що збудували і дбають але чому до фото стають люди показати що вони патріоти великі а на самому ділі вирізали половину карпат

 3. Михайло Лучинець

  Молодці! Потрібно поіменно назвати тих хороших людей, які навели порядок. А Сколівській РДА відзначити їх нагородами, вони цього заслуговують. Дякую всім, хто зробив добру справу.А щодо потрібно чи не потрібно оприлюднювати факти того, що чиниться неподобство на монументі-обовязково потрібно, бо інакше потрібно забути за нього назавжди.

  • Нагородою в даному випадку може бути не орден чи медаль, а добре слово від влади тим людям, що зробили добру справу. Добро повинно винагороджуватись.

 4. Михайло Лучинець

  Молодці! Потрібно поіменно назвати тих хороших людей, які навели порядок. А Сколівській РДА відзначити їх нагородами, вони цього заслуговують. Дякую всім, хто зробив добру справу.

 5. Вибачте, але Ви забули згадати про бегробітних Сколівського РЦЗ, які також долучились до прибирання.

 6. Ярослав Коваль

  Не треба боятись критики, треба до неї нормально ставитись. Можливо дійсно, якби не критика то бур’яни б росли до цих пір. На жаль,це так буває і не тільки в Сколе.На відкритті таких об’єктів зазвичай всі люблять піаритись.А після того, як відкриття відбулося, про них забувають.

 7. Ігор Миндзів

  Не розповсюдив би дальше би зростало! !!

 8. Андрій Семен

  Молодці. Дякую.

  Але не потрібно було розповсюджувати інфу про те , що гвалт … Могила в жахливому стані. Перестань Шуньков розповсюджувати неперевірену інформацію. Будь ласка.

Залишити відповідь