Старосамбірське ДЛГП “Галсільліс” проводить масові рубки без обговорення з громадою

0 420

Попри рішення Львівської обласної ради, яке передбачає обов’язкове проведення громадських слухань перед вирубуванням дерев у населених пунктах, лісгоспи області надсилають сільрадам повідомлення про план рубок, передає SKOLE-TODAY з посиланням на Leopolis.

Про це повідомив депутат Старосамбірської районної ради Василь Курій на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook»

Масові рубки у гірських селах на Львівщині далі прикриваються одним папірцем, надісланим лісгоспом у сільраду – повідомленням про план рубок. Але мешканці не знають, що є рішення Львівської облради від 16 лютого 2016 року № 77 «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області». Ним погоджено, що рубки у населеному пункті можуть бути погоджені тільки після того, як тут відбудуться громадські слухання з громадою, а протокол буде надіслано у Львівське обласне управління лісового господарства (пункт перший рішення)

-пише Василь Курій.

Він зазначив також, що неодноразово звертався до лісових господарств і чиновників з адміністрацій з вимогою дотримуватися згаданого рішення.

Читайте також: У Лавочненському лісництві виявили незаконну вирубку дерев

Ось вкотре 22.07.2017 звернувся на гарячу лінію 112 і повідомив, що Галсільліс ймовірно порушує рішення ЛОР №77. Бо отримав багато дзвінків з сіл району, що ніякого обговорення насправді не відбувається. На що отримав відповідь (за візією першого заступника голови ЛОДА Замлинського Р.Т, голови Старосамбірської РДА Бонка О.Е, т. в. о. керівника Старосамбірського «Галсільлісу» Єдинака Д. Я.), де чітко відписано: громади ПОВІДОМЛЕНО про заплановані лісогосподарські заходи

-розповідає Василь Курій, наголошуючи, що «повідомити громади і провести громадські слухання з протоколами – це зовсім різні речі».

Отож він закликає жителів сіл Старосамбірського району проводити обговорення, громадські слухання і надсилати в лісгоспи і адміністрації протоколи рішень.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.