У Львівській ОДА обговорили стратегію розвитку ДП “Львівський облавтодор”

2 446

Сьогодні, 10 серпня, під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, заступника голови Львівської облдержадміністрації Ірини Гримак з т.в.о. голови правління державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» Романом Косинськиим обговорили пріоритетні напрямки розвитку дорожньої галузі на Львівщині.

Одним із головних завдань державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» сьогодні є виконання обсягів робіт з будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, мостів, інших споруд та елементів облаштування доріг.

Відтак, Львівська ОДА висловила наміри напрацювати та розробити стратегію розвитку ДП «Львівський облавтодор» як конкурентно спроможної організації на ринку дорожньо-будівельних робіт у Львівській області.

Дочірнє підприємство «Львівський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» є основним підприємством, що здійснює експлуатаційне утримання доріг загального користування у Львівській області. Жодне інше підприємство в межах області не має достатніх матеріальних та людських ресурсів для виконання аналогічних завдань.

Реалізація заходів з експлуатаційного утримання доріг загального користування, особливо в зимовий період, є необхідною передумовою для гарантування безпеки дорожнього руху.

Відтак, стабільна робота цього підприємства має велике значення як для учасників дорожнього руху, так і для Львівщини загалом.

Зазначимо, що Львівщина – пілотна область з точки зору реорганізації облавтодору.

В умовах постійного недофінансування дорожньої галузі, з метою недопущення негативних наслідків, які позначалися на фінансово- господарському стані, ДП «Львівський облавтодор» потребував реорганізації.

Розвиток дорожньої галузі, зокрема транспортної інфраструктури, – є одним із пріоритетних напрямків роботи Львівської обласної державної адміністрації .

Джерело: Львівська ОДА

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Ігор Білінський сказав

    Гроші є, погода є а що заважає робити дороги ????? Я за В.Синьовидне

    0
  2. Михайло Лучинець сказав

    Говорити звичайно потрібно, але потрібно діяти, тому що ця погода, яка останні два тижні є на Україні, це подарок для будівництва доріг. А загалом, на Львівщині дороги робляться, за що дякуємо голові ЛОДА.

    0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.