Львівщина

«Львув наш!»: у Самборі польські радикали побили літнього дідуся (FAKE)

Молоді люди у вдягнені у футболки з надписами польської Армії Крайової, побили літнього чоловіка який мирно стояв біля сходів та намагався продати горіхи та яблука.

УВАГА: ПУБЛІКАЦІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ. ДЕТАЛЬНА ПЕРЕВІРКА НЕ ПІДТВЕРДИЛА ПРАВДИВОСТІ. 

За словами очевидців, група молодих і фізично розвинених хлопців спершу торгувались, та просто хотіли купити дещо із сільських запасів дідуся. Та коли літній чоловік жартома зробив полякам зауваження, аби вони не лаялись та не вживали слово «Курва» на українських теренах – один з хлопців вигукнув гасло «Львув наш!» , після чого всі троє накинулись із побоями на дідуся. Протягом декількох секунд літній чоловік упав без свідомості на землю. Нападники, тим часом, зникли у невідомому напрямку.

За попередніми даними правоохоронці встановили кримінальне провадження. Як виявилось згодом, поляки були членами право радикальної націоналістичної організації «Фалага» , про це також свідчили надписи на їх спортивках польською – Falanga, Ręka z mieczem.

Нагадаємо, основною ідеологічною ідеєю «Фаланги» є приєднання Львова та усієї Галичини до географічних кордонів Польщі.

Читати повний текст новини

Більше новин:

12 thoughts on “«Львув наш!»: у Самборі польські радикали побили літнього дідуся (FAKE)”

  1. Мдя… А люди вже репости зробили і їм до дупи, що це фейк. ( Багатьом достатньо заголовка, мало хто за посиланням переходит.

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close