У зоні АТО загинув боєць із Червонограда

0 1 540

Сьогодні вночі від кулі снайпера загинув 24-річний доброволець із Львівщині Юрій Луговський. Юрій народився і жив у Червонограді. З перших днів війни пішов добровольцем на фронт.

“Від кулі ворожого снайпера загинув наш побратим Баррет. Для нас він був другом і братом й залишиться одним з тих Героїв, які віддали своє життя за Україну. Але найгірше те, що поки такі люди, як Баррет, зі зброєю в руках захищають спокій та вільне життя українців, основна маса наших співвітчизників просто ігнорує війну. Для них легше вірити в аморфне перемир’я та заспокоювати себе цим, в той час, як за мир і спокій в Україні гинуть наші друзі та побратими. Наші друзі і побратими, без яких ці люди не змогли б жити спокійно”, – повідомляє  прес-служба партії “Національний корпус”.

“Баррет загинув сьогодні вночі від кулі снайпера. Один із найкращих розвідників “Азову”. Баррет постійно десь ходив з своєю групою у “сірій зоні”.  Мінував, щось вистежував, лежав днями в “льожках”, повертався з трофеями. На війні з перших днів. “Донбас”, Іловайськ, потім “Азов”. Про Баррета ходил легенди навіть в полку, серед своїх.  Про результати, про операції. В секторі його групу знали всі”, – пише волонтер Роман Сініцин у “Фейсбуці“.

“Я не знаю в, що вірив Юра. В рай, чи в Валхаллу, чи в ще щось. У свої 23 роки. Але він уже там, там де краще. А в пеклі – десятки відправлених Юрою туди ворогів. В тому числі в прямому ефірі раша-тв”, – додав Роман Сініцин.

Висловлюємо найглибші співчуття родині.

Вічна слава Герою!

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Аня Долик сказав

  Вічна па мять

 2. Оксана Дмитрів сказав

  Вічна пам’ять

 3. Ємілія Царук-Грабовська сказав

  Вічна пам’ять. Слава Україні.

 4. Оксана Голомша сказав

  земля йому пухом

 5. Raisa Filonenko сказав

  О, Господи! Що робить та сатанинська влада? Нап’ ється вже тоі крові? Доки будуть гинути хлопці?

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.