У зоні АТО загинув боєць із Червонограда

0 1 577

Сьогодні вночі від кулі снайпера загинув 24-річний доброволець із Львівщині Юрій Луговський. Юрій народився і жив у Червонограді. З перших днів війни пішов добровольцем на фронт.

“Від кулі ворожого снайпера загинув наш побратим Баррет. Для нас він був другом і братом й залишиться одним з тих Героїв, які віддали своє життя за Україну. Але найгірше те, що поки такі люди, як Баррет, зі зброєю в руках захищають спокій та вільне життя українців, основна маса наших співвітчизників просто ігнорує війну. Для них легше вірити в аморфне перемир’я та заспокоювати себе цим, в той час, як за мир і спокій в Україні гинуть наші друзі та побратими. Наші друзі і побратими, без яких ці люди не змогли б жити спокійно”, – повідомляє  прес-служба партії “Національний корпус”.

“Баррет загинув сьогодні вночі від кулі снайпера. Один із найкращих розвідників “Азову”. Баррет постійно десь ходив з своєю групою у “сірій зоні”.  Мінував, щось вистежував, лежав днями в “льожках”, повертався з трофеями. На війні з перших днів. “Донбас”, Іловайськ, потім “Азов”. Про Баррета ходил легенди навіть в полку, серед своїх.  Про результати, про операції. В секторі його групу знали всі”, – пише волонтер Роман Сініцин у “Фейсбуці“.

“Я не знаю в, що вірив Юра. В рай, чи в Валхаллу, чи в ще щось. У свої 23 роки. Але він уже там, там де краще. А в пеклі – десятки відправлених Юрою туди ворогів. В тому числі в прямому ефірі раша-тв”, – додав Роман Сініцин.

Висловлюємо найглибші співчуття родині.

Вічна слава Герою!

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X