Перша платна дорога в Україні буде у Львівській області

0 801

Керівник Держагенства автомобільних доріг України висловив сподівання, що цього року підпишуть перший договір про будівництво платної дороги. Нею стане траса від Львова до українсько-польського кордону.

«Сподіваюся, що вже цього року буде підписано перший договір про будівництво доріг на основі концесії. Першою концесійною дорогою стане дорога від Львова до українсько-польського кордону, що сприятиме розширенню економічних зв’язків між Україною та країнами ЄС», – керівника Держагенства автомобільних доріг України сказав Славомір Новак.

Імовірно йдеться про будівництво платної дороги «Львів – Краковець», яке анонсували ще 2015 року. Згідно з попередніми характеристиками, довжина планованої до будівництва дороги становитиме 84,4 км, вона матиме чотири смуги, орієнтовна швидкість руху – 120 км/год. Траса має оминати населені пункти Наконечне, Наконечне 2, Яворів, Івано-Франкове та Львів (північний об’їзд) і будуватиметься відповідно до технічної категорії 1а (4 смуги руху).

Як повідомив раніше у коментарі міністр інфраструктури України Володимир Омелян, нині на будівництво першого платного автобану готуються оголосити тендер. Однак будувати її почнуть не раніше 2019 року.

Наприкінці лютого в Україні ухвалили законопроект про платні дороги, згідно з яким, приватні компанії зможуть будувати автошляхи та брати за їхнє користування платню. У Міністерстві інфраструктури запевняють, що чинні автошляхи платними не стануть.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.