Перша платна дорога в Україні буде у Львівській області

0 841

Керівник Держагенства автомобільних доріг України висловив сподівання, що цього року підпишуть перший договір про будівництво платної дороги. Нею стане траса від Львова до українсько-польського кордону.

«Сподіваюся, що вже цього року буде підписано перший договір про будівництво доріг на основі концесії. Першою концесійною дорогою стане дорога від Львова до українсько-польського кордону, що сприятиме розширенню економічних зв’язків між Україною та країнами ЄС», – керівника Держагенства автомобільних доріг України сказав Славомір Новак.

Імовірно йдеться про будівництво платної дороги «Львів – Краковець», яке анонсували ще 2015 року. Згідно з попередніми характеристиками, довжина планованої до будівництва дороги становитиме 84,4 км, вона матиме чотири смуги, орієнтовна швидкість руху – 120 км/год. Траса має оминати населені пункти Наконечне, Наконечне 2, Яворів, Івано-Франкове та Львів (північний об’їзд) і будуватиметься відповідно до технічної категорії 1а (4 смуги руху).

Як повідомив раніше у коментарі міністр інфраструктури України Володимир Омелян, нині на будівництво першого платного автобану готуються оголосити тендер. Однак будувати її почнуть не раніше 2019 року.

Наприкінці лютого в Україні ухвалили законопроект про платні дороги, згідно з яким, приватні компанії зможуть будувати автошляхи та брати за їхнє користування платню. У Міністерстві інфраструктури запевняють, що чинні автошляхи платними не стануть.

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X