У Львівській ОДА заявили, що заробітня плата в області складає 7 879 гривень

0 347

На Львівщині зріс рівень заробітної плати. За даними статистики, він становить 7 879 гривень, з даними державної фіскальної служби – 6 600 гривень. Таку інформацію сьогодні, 1 лютого, під час брифінгу озвучив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

«Ми можемо говорити про те, що суб’єкти підприємницької діяльності, розуміючи свою велику роль і відповідальність у мотивації найманих працівників, починають підвищувати заробітну плату. І це ті заходи, які є необхідними для того, щоб зберегти кадровий ресурс на території області і нівелювати міграційні процеси», – зазначив Роман Филипів.

Нагадаємо, що за інформацією Головного управління статистики у Львівській області, найбільш оплачуваними у грудні 2017 року були працівники підприємств та організацій з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, державного управління і оборони, обов’язкового соціального страхування, з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, фінансової та страхової діяльності, з добування кам’яного та бурого вугілля.

0

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 906Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.