Львівщина

У Львівській ОДА заявили, що заробітня плата в області складає 7 879 гривень

На Львівщині зріс рівень заробітної плати. За даними статистики, він становить 7 879 гривень, з даними державної фіскальної служби – 6 600 гривень. Таку інформацію сьогодні, 1 лютого, під час брифінгу озвучив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

«Ми можемо говорити про те, що суб’єкти підприємницької діяльності, розуміючи свою велику роль і відповідальність у мотивації найманих працівників, починають підвищувати заробітну плату. І це ті заходи, які є необхідними для того, щоб зберегти кадровий ресурс на території області і нівелювати міграційні процеси», – зазначив Роман Филипів.

Нагадаємо, що за інформацією Головного управління статистики у Львівській області, найбільш оплачуваними у грудні 2017 року були працівники підприємств та організацій з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, державного управління і оборони, обов’язкового соціального страхування, з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, фінансової та страхової діяльності, з добування кам’яного та бурого вугілля.

Читати повний текст новини

Більше новин:

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close