Львівщина

Керівник відділення одного з банків привласнила майже десять мільйонів гривень

Відповідно до своїх посадових обовязків, 53-річна керівник відділення банку здійснювала контроль за діяльністю філії, залучала клієнтів до співробітництва з банком, укладала з ними кредитні та депозитні договори, а також на підставі доручення від банку власноручно затверджувала та підписувала договори.

Зловмисниці, яку викрили працівники Управління захисту економіки у Львівській області за процесуального керівництва Дрогобицької місцевої прокуратури, повідомили про підозру у службовому підробленні та привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі, повідомили SKOLE-TODAY у відділі комунікації поліції Львівської області.

Як встановили правоохоронці, зловмисниця пропонувала знайомим та друзям відкрити зручні депозитні рахунки. При цьому вона особисто роздруковувала бланки договорів про строкові банківські вклади, а також заповнювала та оформляла документи, які мали бути переконливими доказами того, що гроші вкладника нібито зберігаються на рахунку в банку. У дійсності ж рахунки не відкривались і грошові кошти на них не надходили, оскільки керівник не вносила кошти клієнтів у касу банківської установи, а привласнювала. Таким чином впродовж 2014-2015 років зловмисниця привласнила 9,9 мільйонів гривень.

Працівники слідчого відділу Трускавецького відділення поліції повідомили жінці про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) КК України.

На даний час вона перебуває під арештом.

Зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.

Читати повний текст новини

Більше новин:

5 thoughts on “Керівник відділення одного з банків привласнила майже десять мільйонів гривень”

  1. Дивно, що з 2014-2015 рр. ніхто не звертався в банк за достроковим розірванням договорів, поповненням депозитних рахунків, пролонгуванням договорів. (депозитними договорами передбачені різні умови)… Будь- яка операція проводиться через касу. Чи внесення коштів на рахунок, чи поповнення, чи видача кредиту… Щось не віриться, що це робила 1 людина. І майже 10 млн. грн. це кошти друзів і знайомих?! Як мінімум задіяний економіст, касир і начальник

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close