Львівський військкомат «вдосконалить» та знову оприлюднить список призовників

0 1 576

За словами Олександра Тіщенка, у військкоматі після звернення громадян, які побачили себе у списках і звернулися до військкоматів, провели аналіз списків і встановили, що «більшість громадян, які з учорашнього дня звернулися до військкоматів Львівщини, мають право на відстрочку від призову на строкову військову службу, але належним чином не підтвердили цього».

Відтак військовий комісар звернувся до таких громадян і закликав їх прийти до військового комісаріату й офіційно підтвердити право на відстрочку від призову, передає SKOLE-TODAY з посиланням на Львівську газету.

Водночас Олександр Тіщенко запевнив, що сторінка Львівського обласного військового комісаріату у соціальній мережі Facebook, яка наразі «не працює у зв’язку з блокуванням значної частини матеріалів», найближчим часом відновить своє функціонування. І на ній вивісять списки призовників, які дійсно ухиляються від служби без поважних причин.

Військовий комісар також нагадав: згідно з Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», в разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла,громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Цю категорію громадян запрошуємо самостійно з’явитися до районних(міських) військових комісаріатів для вивчення військово-облікових даних та ступені придатності за станом здоров’я

, – додав він.

Нагадаємо, вчора Львівський обласний військовий комісаріат оприлюднив списки громадян, які підлягають призову на строкову військову службу і з тих чи інших причин не з’явилися до районних(міських) військових комісаріатів.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.