Львівський військкомат «вдосконалить» та знову оприлюднить список призовників

0 1 616

За словами Олександра Тіщенка, у військкоматі після звернення громадян, які побачили себе у списках і звернулися до військкоматів, провели аналіз списків і встановили, що «більшість громадян, які з учорашнього дня звернулися до військкоматів Львівщини, мають право на відстрочку від призову на строкову військову службу, але належним чином не підтвердили цього».

Відтак військовий комісар звернувся до таких громадян і закликав їх прийти до військового комісаріату й офіційно підтвердити право на відстрочку від призову, передає SKOLE-TODAY з посиланням на Львівську газету.

Водночас Олександр Тіщенко запевнив, що сторінка Львівського обласного військового комісаріату у соціальній мережі Facebook, яка наразі «не працює у зв’язку з блокуванням значної частини матеріалів», найближчим часом відновить своє функціонування. І на ній вивісять списки призовників, які дійсно ухиляються від служби без поважних причин.

Військовий комісар також нагадав: згідно з Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», в разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла,громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Цю категорію громадян запрошуємо самостійно з’явитися до районних(міських) військових комісаріатів для вивчення військово-облікових даних та ступені придатності за станом здоров’я

, – додав він.

Нагадаємо, вчора Львівський обласний військовий комісаріат оприлюднив списки громадян, які підлягають призову на строкову військову службу і з тих чи інших причин не з’явилися до районних(міських) військових комісаріатів.

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X