На Львівщині голова сільради «пустила на вітер» 500 тис.грн.

0 2 001

Прокуратура Львівської області повідомила про підозру голові однієї із сільських рад Львівщини за вчинення корупційного злочину.


За процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури, працівниками місцевого відділу поліції та Управління захисту економіки області, задокументовано факт неправомірних умисних дій, пов’язаних із корупцією, голови однієї із сільських рад на Львівщині.

Встановлено, що підозрювана, скориставшись службовим становищем, здійснила тендерні махінації. Зловмисницею внесено у офіційні документи недостовірні відомості щодо закупівлі спецтехніки для потреб населеного пункту, однак у використанні сільської ради вона відсутня.

Внаслідок таких дій бюджету завдано шкоди на суму понад 500 тис грн.

Відповідно до п.1 ч.1 ст.481 КПК України, 30 жовтня прокурором Львівської області повідомлено про підозру вказаній голові сільради у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 366, ч.5 ст. 191 КК України.

За скоєне зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскація майна.

Досудове розслідування триває. Вирішується питання про обрання підозрюваній міри запобіжного заходу.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.