ТОП-5 депутатів-мільйонерів Львівської міської ради

0 580

Депутати Львівської міської ради володіють житловими будинками, престижними елітними іномарками та тримають мільйони гривень «на чорний день», передає SKOLE-TODAY з посиланням на газету Експрес.
Так, кореспонденти газети проаналізували 64 електронні декларації доходів всіх депутатів Львівської міської ради. Як виявилось, найбільші мільйонери Львова збираються саме у сесійній залі ратуші.

Роман Федишин

На верхівці своєрідного рейтингу депутатів, які заробили цього року найбільше, опинився представник політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Роман Федишин. У власності депутата знаходиться три квартири та один житловий будинок. Загальна площа всього майна становить 978 квадратних метра. Офіційно у депутата немає жодного автомобіля. Проте їздить у “Ленд Крузерi”, яким базоплатно користується з доброї волi ТОВ “Шувар” (власником якого i є пан Федишин). Минулого року він отримав прибутків на суму більш ніж 4 мільйони гривень, без урахувань прибутків дружини, яка заробила трохи менше чоловіка – 2 мільйони гривень. Майже всi цi грошi – дивiденди та вiдсотки вiд вкладiв у банках. Крiм того, Роман Федишин у 2016 роцi отримав понад 400 тисяч гривень зарплати. Ще майже 300 тисяч гривень заробила його дружина. Готiвкою депутат має 78 тисяч доларiв та 35 тисяч євро. А його дружина “тримає в панчосi” 10 тисяч євро i 25 тисяч доларiв.

Ірина Сердюк

На другій сходинці розташувалась представниця політичної партії «Громадської позиції» Ірина Сердюк, яка є власницею 17 квартир та 3 житлових будинків у м. Львів. Загальна площа всієї нерухомості – майже 2 тисячі квадратних метрів. Крім цього, пані Ірина має ще частку власності у квартирах та будинках, які належать її цивільному чоловіку. Їздить Ірина Олексіївна на “> Григорій Козловський[/caption]

Замикає трійку «лідерів» підприємець та депутат від політичної партії “Блок Петра Порошенка “СОЛІДАРНІСТЬ” Григорій Козловський з доходом у понад три мільйони гривень. У власності депутата 9 квартир та два житлові будинки, загальною площею майже півтори тисячі квадратних метрів. У його гаражі сім автівок марок: “Lexus”, “Niewiadow”, “Mercedes-Benz”, “Volkswagen”, “BMW”. Він декларує три годинники фірми “Patek Philippe” та “Breguet”, а готівкою тримає 112 тисяч доларів, 380 тисяч євро та 7 мільйонів 250 тисяч гривень. За готівковими коштами Григорій Козловський – безумовно лідер рейтингу. До речі, цей депутат дуже побожний. Часто його можна в неділю побачити в церкві. Щоправда, приходить він туди завжди з двома охоронцями (один заходить до храму, а інший чекає на вулиці).

Остап Доскіч

На четвертому місці за доходами опинився також представник політичної партії “Блок Петра Порошенка “СОЛІДАРНІСТЬ” Остап Доскіч. Він минулоріч заробив 2 мільйони 300 тисяч гривень (левова частка доходів – від здачі майна в оренду).

 

Андріян Гутник

На п’ятому місці – представник політичної партії ВО «Свобода» та підприємець Андріян Гутник, який разом із дружиною заробив майже 2 мільйони гривень.

 

 

Кожен третій депутат – мільйонер. Найбільше багатіїв у БПП та ВО “Свобода”. У третини з них річний дохід порівняно з попередніми роками збільшився у понад два рази

, – підсумовують аналітики громадського руху “Чесно”.

0

Автор публікації

Офлайн 2 роки

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 0Публікації: 84Реєстрація: 02-06-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.