Львівщина

ТОП-5 депутатів-мільйонерів Львівської міської ради

Депутати Львівської міської ради володіють житловими будинками, престижними елітними іномарками та тримають мільйони гривень «на чорний день», передає SKOLE-TODAY з посиланням на газету Експрес.
Так, кореспонденти газети проаналізували 64 електронні декларації доходів всіх депутатів Львівської міської ради. Як виявилось, найбільші мільйонери Львова збираються саме у сесійній залі ратуші.

Роман Федишин

На верхівці своєрідного рейтингу депутатів, які заробили цього року найбільше, опинився представник політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Роман Федишин. У власності депутата знаходиться три квартири та один житловий будинок. Загальна площа всього майна становить 978 квадратних метра. Офіційно у депутата немає жодного автомобіля. Проте їздить у “Ленд Крузерi”, яким базоплатно користується з доброї волi ТОВ “Шувар” (власником якого i є пан Федишин). Минулого року він отримав прибутків на суму більш ніж 4 мільйони гривень, без урахувань прибутків дружини, яка заробила трохи менше чоловіка – 2 мільйони гривень. Майже всi цi грошi – дивiденди та вiдсотки вiд вкладiв у банках. Крiм того, Роман Федишин у 2016 роцi отримав понад 400 тисяч гривень зарплати. Ще майже 300 тисяч гривень заробила його дружина. Готiвкою депутат має 78 тисяч доларiв та 35 тисяч євро. А його дружина “тримає в панчосi” 10 тисяч євро i 25 тисяч доларiв.

Ірина Сердюк

На другій сходинці розташувалась представниця політичної партії «Громадської позиції» Ірина Сердюк, яка є власницею 17 квартир та 3 житлових будинків у м. Львів. Загальна площа всієї нерухомості – майже 2 тисячі квадратних метрів. Крім цього, пані Ірина має ще частку власності у квартирах та будинках, які належать її цивільному чоловіку. Їздить Ірина Олексіївна на “Land Cruiser 200” 2012 року випуску та “Mersedes” 2013 року випуску. Минулоріч разом із цивільним чоловіком вони збагатилися на 5 мільйонів 532 тисячі 550 гривень. Усі доходи пояснюють своєю підприємницькою діяльністю. А от готівки пані Сердюк не носить. Її цивільний чоловік “під подушкою” тримає лишень 30 тисяч доларів.

Григорій Козловський

Замикає трійку «лідерів» підприємець та депутат від політичної партії “Блок Петра Порошенка “СОЛІДАРНІСТЬ” Григорій Козловський з доходом у понад три мільйони гривень. У власності депутата 9 квартир та два житлові будинки, загальною площею майже півтори тисячі квадратних метрів. У його гаражі сім автівок марок: “Lexus”, “Niewiadow”, “Mercedes-Benz”, “Volkswagen”, “BMW”. Він декларує три годинники фірми “Patek Philippe” та “Breguet”, а готівкою тримає 112 тисяч доларів, 380 тисяч євро та 7 мільйонів 250 тисяч гривень. За готівковими коштами Григорій Козловський – безумовно лідер рейтингу. До речі, цей депутат дуже побожний. Часто його можна в неділю побачити в церкві. Щоправда, приходить він туди завжди з двома охоронцями (один заходить до храму, а інший чекає на вулиці).

Остап Доскіч

На четвертому місці за доходами опинився також представник політичної партії “Блок Петра Порошенка “СОЛІДАРНІСТЬ” Остап Доскіч. Він минулоріч заробив 2 мільйони 300 тисяч гривень (левова частка доходів – від здачі майна в оренду).

 

Андріян Гутник

На п’ятому місці – представник політичної партії ВО «Свобода» та підприємець Андріян Гутник, який разом із дружиною заробив майже 2 мільйони гривень.

 

 

Кожен третій депутат – мільйонер. Найбільше багатіїв у БПП та ВО “Свобода”. У третини з них річний дохід порівняно з попередніми роками збільшився у понад два рази

, – підсумовують аналітики громадського руху “Чесно”.

Читати повний текст новини

Більше новин:

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close