Українця прикували у Варшаві ланцюгом до трамвая

2 636

22-річного українця прикували ланцюгом до трамвая, з якого він протягом восьми годин змивав нанесене ним же ґрафіті. Малюнок хлопець погодився стерти нібито добровільно, а на ланцюг його посадили, щоби не втік, повідомляє Інфа.ua з посиланням на  “Наша Польща”.

Сталося все ще на початку вересня у Варшаві. Посеред ночі двоє чоловіків вдерлися до трамвайного Депо на Мокотові та почали нищити трамвай, малюючи на ньому графіті. Механік,  що знаходився всередині вирішив їх затримати, дійшло до бійки. Один з працівників отримав навіть рану голови. На місце прибула поліція, але одному з вандалів таки вдалося втекти. Водночас присутні на місці інциденту повідомили поліцейським, що не потребують їхнього втручання, адже вирішили конфлікт “полюбовно”.

Поліція поїхала, а угода між вандалом і механіком була проста: 22-річний українець буде вільний, як тільки відчистить трамвай. Щоправда, працівник депо не мав до нього довіри, а відтак прикував за ногу хлопця до колеса вагону.

Керівництво Варшавських Трамваїв викликали свого працівника на килим. Справа закінчилася виховною розмовою. Начальник взяв до уваги, що механік був взірцевим працівником і, прив’язуючи вандала ланцюгом, діяв на користь спілки. На переконання голови правління спілки Войцєха Бартелські, рішення працівника не було ідеальним, однак і критикувати його він не збирається. Адже, сталося все на території депо, де ті люди не мали права перебувати. Крім того, вони знищили доволі цінне майно, а працівник просто хотів аби вандал не залишився не покараним.

Однак, у світлі права, працівники Варшавських Трамваїв діяли взірцево, до моменту приїзду патруля. Згідно з законом, кожен може затримати особу, спійману на гарячому, але мусить передати її в руки поліції. Відтак, легальне затримання громадянина переросло в безправне позбавлення свободи – вважає Мацей Каліш з Гельсінської групи з прав людини. І додає, що ця справа мала б потрапити на розгляд прокуратури. І ще одне питання,- в який спосіб чоловік був ув’язнений. Адже конституція кожному гарантує гідність. Відтак, на думку Пьотра Соботи з офісу Представника Громадянських прав, закування ланцюгом до трамвая, то вже не просто позбавлення волі, а й порушення гідності особи.

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 911Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Михайло Лучинець сказав

  Правильно зробили, нема чого поводити себе як бидло. То не в Україні де панує “безпредел” та анархія. Хай вчать вас розуму поляки.

  0
  1. анонім сказав

   чи ви самі такі чесні і правильні як когось вчите????

   0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.