Новини

54 особи отруїлись вудженою рибою, придбаною на ринку Львова

Перші постраждалі від отруєння вудженою рибою, звернулись до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні у п”ятницю, 22 вересня .

« При поступленні стан наближений до важкого. Скарги на підвищення температури тіла, головний біль, нудоту, блювоту, біль в животі, частий рідкий стілець», – йшлося  у повідомленні департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА.Картинки по запросу картинка харчове отруєння

На ранок суботи було госпіталізовано 10 осіб, а вже станом на вечір неділі, 24 вересня, у Львівській обласній інфекційній лікарні лежить 48 осіб, ще двоє госпіталізовані у Пустомитівську районну лікарню. Серед хворих – семеро дітей. Ще четверо пацієнтів, які звернулися до медиків з того ж приводу, від госпіталізації відмовились і лікуються амбулаторно.

Причина спалаху кишкової інфекції досі не встановлена, але медики припускають, що це сальмонельоз. Це найбільший спалах кишкової інфекції у Львові цього року.

З’ясувалося, що усі постраждалі вживали скумбрію гарячого вудження, яку придбали у закритому павільйоні львівського Привокзального ринку . Виявилось, що продавчиня напередодні купила 25 кг замороженої риби і в домашніх умовах її вудила. Поліція уже порушила кримінальне провадження у цій справі.

Читати повний текст новини

Більше новин:

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close
X