Зима, що настає, буде найхолоднішою за останніх 100 років!

0 1 157

Метеорологи заявляють, що зима 2017-2018 рр.буде найсуворішою за останніх 100 років.Причому це стосується не лише нашої країни, але і всієї земної кулі! У деяких країнах вже почали підготовку до суворого клімату. Наприклад, в таких європейських державах, як Англія, Німеччина. Учені стверджують, що зима 2017-2018 рр. стане перехідним періодом. Саме з неї почнеться відлік нового часу.

Тепер нам доведеться забути про м’які зими і дощ на Новий рік і Різдво. Буде як раніше: багато снігу, жорсткі морози. Холоди прийдуть до нас уже в листопаді. Осінь буде короткою і теж холодною. А ось справжні люті морози нас чекають вже на початку грудня. Крім того, метеорологи прогнозують сильні снігопади по всій Європі і в деяких країнах Азії.

Відомий метеоролог Джеймс Медден робить невтішний для всіх нас прогноз: «Найближчий місяць можете вважати останнім «теплим», оскільки за ним прийде різка зміна погоди: дощі, сніг, колючий сильний вітер, низькі температури. Запасайтеся теплим одягом і, по можливості, утеплюйте домівки. Зима буде довгою».

Ці холоди учені пов’язують з аномалією в Тихому океані. Температура океану збільшилася на цілий градус, що приведе до того, що на Європу будуть обрушуватися полярні холодні повітряні маси. Тому температура в мінус 25-30 градусів буде нормою цією зимою. Початок зими чекають вже на початку листопада, а закінчення лише на початку квітня..

А Ви готові до таких холодів?

0

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 906Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.