Кожен п”ятий українець в Польщі працює в агросекторі

1 297

Результати дослідження, проведеного у Варшавській агломерації, де зосереджено найбільше найнятих українських працівників, показало, що українці щомісячно заробляють в Польщі близько 2100 злотих(біля $580 або15 тис грн), повідомляє  Hyser.

Середній робочий час становить 54 години на тиждень.

Українські заробітчани сплатили у країні 5 млрд. злотих податків. Дослідження провели у Варшавській агломерації, де зосереджено найбільше найнятих українців.

57,9% робітників – чоловіки. Середній вік заробітчанина – 33 роки.

Мігранти зазвичай виконують просту фізичну роботу, що не вимагає кваліфікації (70,7%). Громадяни України найчастіше задіяні в домашніх господарствах (37,6%), будівельних та ремонтних роботах (23,6%) та агросекторі (19,3%). Кожен п’ятий українець в сусідній країні працює у сільському господарстві. Зазвичай, це робота у невеликих фермерських господарствах, найчастіше – на збиранні урожаю ягід і фруктів.

Опитування показало, що в середньому польський іммігрант відвідує сусідню країну до дев’яти разів поспіль, середня тривалість його перебування тут становить п’ять місяців.

Цікаво, що значна частина українців, які працюють у Польщі, є людьми з вищою або середньою освітою , що виконують роботу нижчу від своєї кваліфікації. Українці не конкурують із поляками на ринку праці, бо працюють там, де не хочуть трудитися місцеві.

Утім, заробітна плата українців, що знайшли сезонну роботу в Польщі, залишалася майже незмінною з 2012 року. Тим часом на низьку заробітну плату скаржаться 70% поляків.Бабак

В цей же час депутат Верховної Ради Тетяна Донець з “Народного фронту” прийшла на засідання з незвичайним клатчем зі шкіри крокодила. Це аксесуар від французької компанії Perrin Paris, яка спеціалізується на виробах зі шкіри. Коштує такий клатч 107 тис. грн. У перерахунку на мінімальну зарплату в 1378 грн – це 78 окладів. І ВАМ  НЕ СОРОМНО, МОЖНОВЛАДЦІ?!!!  ВИ Ж БІЛЬШЕ ВИТРАЧАЄТЕ НА ПРИДБАННЯ  СУМОЧКИ, АНІЖ  УКРАЇНЕЦЬ З ВИЩОЮ ОСВІТОЮ  ЗАРОБИТЬ ЗА МІСЯЦЬ!!!  БОЖЕ!!! ЗІШЛИ НА ДЕПУТАТІВ  СОВІСТЬ!!!

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Сергій Трішкін сказав

    …а дотації з держбюджету України отримують олігархи Косюк і Ко(

    0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.