Мінімальна зарплата у 2018 році може зрости до 4 тисяч гривень

0 415

Проект державного бюджету України на 2018 рік передбачає чергове підвищення мінімальної заробітної плати до 4 тис. грн. Про це в ефірі «Українського радіо» заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє прес-служба віце-прем’єр-міністра.

«На сьогодні в проекті Державного бюджету зафіксована цифра на рівні більш ніж 3 700 гривень.Розенко визнав обґрунтованою мінімальну зарплату в 4 тис. гривень Хоча нещодавно була заява фракції “Блоку Петра Порошенка” у Верховній Раді України про те, що народні депутати вважають обґрунтованою цифру 4 тис. грн. Сподіваюся, що в процесі роботи над Держбюджетом у Верховній Раді ми покажемо, коли до такої цифри ми зможемо довести рівень мінімальної зарплати», – сказав він.

Урядовець також нагадав про двократне підвищення “мінімалки” цього року і звернув увагу на позитивні наслідки такого кроку.

«Ми не побачили ніякого зростання безробіття, жодне потужне велике підприємство не закрилося через підвищення мінімальної зарплати. Навпаки – це призвело до значної легалізації заробітних плат, заробітні плати працівників бюджетної сфери суттєво зросли порівняно з 2016 роком. Тобто жодного негативу від підвищення мінімальної заробітної плати ми не побачили. Тому таким курсом, я переконаний, влада піде і далі», – наголосив Павло Розенко.

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X