На Форум видавців до Львова привезуть 100 тонн книг

0 279

На 24-ий Форум видавців, який відбудеться у Львові 13-17 вересня, приїдуть 168 видавництв, які привезуть із собою понад 100 тонн книг.

Найбільша книжкова подія року починається завтра, 13 вересня. Тема цьогорічного Форуму видавців – «Точка творення». Упродовж п’яти днів видавці та літератори обговорюватимуть кризу еліти, повільне відродження української літератури та переосмислення традиційних цінностей.9k= (300×168)

Популяризація читання – це одна із головних цілей проведення Форуму Видавців. І хоча кожного року у Львові відбувається спеціальний Дитячий Форум, програма осіннього також багата на заходи для малечі, що любить проводити час за книжкою. Для наймолодших читачів буде проведено зустрічі із письменниками, майстер-класи із  виготовлення коміксів та закладок,  презентації дитячих книжкових новинок українських та закордонних авторів. Пройдуть і цікаві навчальні воркшопи для батьків – «Як цікаво, доступно та легко ввести дитину в світ грамоти», «Бізнесмаги, або Як виховати міліонера» та ін.

Відвідувачі Форуму будуть мати можливість  познайомитися із маловідомою літературою інших країн; відвідати унікальні літературні виставки та перфоменси; побувати на екскурсії, яку проведе улюблений письменник, в т.ч. в  музеї-садибі Івана Франка в Нагуєвичах; спробувати свої сили у письменництві.

На звання «Найкращої книжки Форуму-2017» подали 447 книг. Цьогоріч правила конкурсу змінилися: обирати найкращий твір будуть журі в різних містах України.

«Три журі у трьох різних містах – Київ, Харків, Львів обирали своїх претендентів на нагородження. І ось нарешті ми зможемо переконатися чи книга роз’єднує чи об’єднує українців. Чи в цих трьох містах обирають ті самі книги, чи вони відрізняються», – розповіла Олександра Коваль, президент ГО «Форум видавців».

Дізнатися ім’я переможця можна буде на церемонії вручення премії «Найкраща книга року», яка відбудеться 14 вересня у Львівському національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

0

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 906Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.