Уряд планує цьогоріч вдруге підвищити мінімальну зарплату

1 453

Кабінет міністрів України пропонує підвищити мінімальну заробітну плату до 3764 грн (зараз складає 3200 грн) після прийняття законопроекту про пенсійну реформу, повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

“Перший крок після того, як ми проголосуємо за реформу, – це підвищення базового розміру заробітної плати до 3764 грн у цьому році”, – сказав міністр у п’ятницю, 8 вересня, повідомило агентство УНІАН.

Гройсман обіцяє на чверть підняти зарплати вчителям Рева також повідомив, що уряд не збирається підвищувати пенсії одноразово, підвищення пенсій планується щорічно.

Він додав, що збільшення страхового стажу для виходу на пенсію буде сприяти виведенню оплати праці з тіні, оскільки люди будуть зацікавлені в легалізації праці впродовж усієї трудової діяльності.

Нагадаємо, востаннє мінімальна зарплата підвищилася з 1 січня цього року і тепер  складає 3200 грн.

Раніше Кабмін затвердив чотири законопроекти щодо пенсійної реформи із зауваженнями Національної ради реформ.

Згідно з повідомленням Міністерства соціальної політики, після розгляду на профільному комітеті проекту закону про пенсійну реформу він буде винесений на розгляд народних депутатів у другому читанні орієнтовно з 18 до 22 вересня.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. артем сказав

    Вы серьезн? Прям таки на 25 процентов? Что-то очень слабо верится в такое. Если б так повышали заработные платы и не повышали цены, в том числе на коммунальные услуги, я думаю люди бы не уезжали массово на заработки заграницу. А сейчас, если сравнить наши зарплаты и зарплаты в той же Германии на самых банальных вакансиях eurabota.ua/germany/working то разница настолько показательна, что становится понятно, откуда такой процент выехавших из страны на заработки в Европу. Вот серьезно, это такая стратегия: повышать на 5% зарплату и на 15% цены? Понимаю, конечно, что в стране война и кучи проблем, но людям ведь нужно как-то нормально жить и работать

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.