Фотовиставка “Захист пралісів” чекатиме відвідувачів в РНД “Бескид”

0 268

З метою збереження стародавніх пралісів Карпат Національний природний парк “Сколівські Бескиди” з 11 по 15 вересня у приміщенні районного народного дому “Бескид” проводить фототовиставку “Захист пралісів”,-  інформує  директора з наукової роботи НПП Василь Приндак.

Картинки по запросу фото карпатських пралісівФотовиставка виготовлена та організована в рамках проекту “Збереження карпатських пралісів” Українським товариством охорони птахів за участі та фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина).
Через об’єктив професійного фотографа відвідувачі зануряться у красу та багатство унікальних пралісів, які ще збереглись в Українських Карпатах.
Відвідувачі виставки дізнаються, що таке праліси, як вони виглядають, наскільки вони різноманітні. На світлинах відображені також звірі, для яких праліси є домівкою. Світлини зроблено у 2015 році на території національних природних парків Карпат.

Що таке праліси і чому важливо їх зберегти? Праліси – унікальні недоторкані ліси, які існують і розвиваються без втручання людини, виключно за законами природи. Завдяки цьому вони мають високу життєздатність, стійкі у своєму існуванні, і надають надзвичайно важливі екосистемні послуги (регулювання клімату, очищення води, утримання вуглецю, збереження раритетного біорізноманіття, виняткові естетичні й екоосвітні цінності тощо), котрі не в змозі так ефективно надати господарські ліси. В той же час — це ліси, які після знищення неможливо відтворити. На сьогоднішній день їх значною мірою знищено. У Європі залишки пралісів збереглися лише у Карпатах, на Балканах і північній Росії.

 

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.