Мальовничі Карпати і… російська попса

0 481

Серед мальовничих Карпатських гір Вас радо зустрічатиме мотель “О”кей“, який знаходиться на 660 км. траси “Київ – Чоп” (М-06, Е-50) у селі Коростів Сколівського району Львівської області, що за 170 км. до митниці “ЧОП”.

Картинки по запросу фото окею в коростовіЦе чудове місце для відпочинку та смачна кухня з лінією швидкого харчування. Здавалось би є чим хвалитись району. Однак, нас до глибини душі схвилював допис нашого читача. Це було написано так щиро, що ми вирішили просто викласти його слова в оригіналі.

” Ви і Ваші друзі ( ми це пробували робити проїздом),не могли б переговорити з власниками – господарями в Коростові Готелю – Кафе “окей”. в яких весь час лунає московська попса…це не те місце і не той край і не цей час на такі собі витівки. Нехай керівництво зробить правильні висновки, тому що це свого роду нехтування для тих героїв . які проїджають . заходячи в цей заклад з лікування в Закарпатті… сьогодні теж вночі ця вся попса ворожа на повний звук викрикувала в залах закладу. Допоможіть улагодити мирно цю проблему”,- пише автор.

Звичайно, керівництву “О”кей” ніколи читати такі дописи. Але ми впевнені, що серед наших читачів, друзів знайдуться люди, які зможуть донести до їх вух слова справжнього патріота України.

0

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 906Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.