БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! ТЕЛЕФОННІ ШАХРАЇ ВИДУРЮЮТЬ ГРОШІ У ГРОМАДЯН!

0 413

У Стрию місцевий мешканець повідомив по телефону конфіденційну інформацію банківської картки незнайомцю, який представився працівником банку, а згодом з рахунку щезли півтори тисячі гривень.

Відділ комунікації поліції Львівської області повідомляє, що 5 вересня у Стрийський відділ поліції із заявою про шахрайство звернувся 53-річний місцевий мешканець. Чоловік розповів, що до нього зателефонував невідомий, який представився працівником одного з банків, та повідомив, що його платіжну картку заблоковано. А для того, щоб її розблокувати, потрібно надати  всі реквізити картки, що потерпілий і зробив. Згодом з його рахунку зникли півтори тисячі гривень.

“Щоб не стати жертвою шахраїв, потрібно пам’ятати одне дуже важливе правило: ніколи нікому і ні за яких обставин не повідомляйте конфіденційну інформацію своєї платіжної картки. Особливо не надавайте її незнайомим людям по телефону. Працівники банку мають усю необхідну інформацію і ніколи не будуть Вам телефонувати з проханням надати реквізити картки чи рахунку. За необхідності  зверніться до банку й впевніться у тому, що інформація запитується дійсно представниками банку і в обґрунтованих цілях. Таке, здавалось би, просте  правило є запорукою Вашої безпеки”, – зазначив заступник начальника Стрийського відділу поліції майор поліції Роман Вовк.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі. Проводиться досудове розслідування.

 

 

 

 

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X