П’ятниця , 24-11-2017
ГАРЯЧІ НОВИНИ
Головна / Новини / Романишин зі Сколівщини витратив майже два мільйони гривень на нову квартиру та іномарку

Романишин зі Сколівщини витратив майже два мільйони гривень на нову квартиру та іномарку

   Під таким заголовком появилась стаття в інтернет- виданні Варіанти-Львів.        Минулого року голова Сколівської районної ради Микола Романишин задекларував 196 267 грн зарплати . Його дружина, Ольга Романишин, у 2016 році отримала 12 000 грн оренди за нерухоме майно. 

Микола Романишин

Із нерухомості в очільника району – житловий будинок площею 228,1 кв.м у селі Крушельниця Сколівського району, дві земельні ділянки на 1000 кв.м у Львові та 2500 кв.м у Крушельниці.

Також Романишин минулоріч придбав квартиру площею 209,7 кв.м у Львові за             924 077 грн та паркомісце на 12,5 кв.м вартістю 37 520 грн.

Дружина Ольга  Романишин у 2016 році придбала чотири офіси у Львові площею 56 кв.м,     103 кв.м, 135,7 кв.м та 95,5 кв.м.

З 2016 році голова Сколівської райради їздить на автівці Peugeot 3008 2016 року випуску, яку придбав за 692 440 грн.

Романишин обходиться без цінних речей та рахунків у банках, однак тримає             12 000 доларів готівки. Дружина посадовця задекларувала 30 000 доларів готівки.

“…Микола Романишин очолює Сколівську районну раду з 2015 року, коли відбулися місцеві вибори. У 2006-2010 рр. він теж був головою цієї райради. До цього Романишин працював на посаді голови Сколівської райдержадміністрації, був заступником начальника відділу – завідувач сектору з питань оборонної роботи відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи Львівської ОДА”, – зазначено в інтернет – виданні.

З 2005 року є головою Сколівської районної партії Християнсько-Демократичний Союз.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Овва! Сумно Злість

11 Коментарі

 1. Liliya Vorobyova

  Народ не зважаэ на саморозвиток, елiта думаюча в iнтернетi заробiтками займаэться, а старi партiйцi тримаються за ковбасу з маслом)))

 2. Василь Тесля

  він на сесії розказує що вчителі тримаються за роботу , а ти дурак – романишен тримаєшся за золоте яйце !! я спеціально не пишу його прізвище з великої букви , бо він негідник чмо продажне , коли революція була він тиснув на голів сільських рад щоб не підтримали народ

 3. Василь Тесля

  народ давайте винесемо його з кабінету і покажемо хто господар свого дому , а інакше ви не варті того що нам Бог дав

 4. Василь Тесля

  За то романишин має мільони на квартири у Львові купувати а районий бюджет порожній

 5. Василь Тесля

  Слів я просто немає ху%йло Романишин взагалі себе веде як “царь -всія росіїї” – Народ Сколівського району скільки можна терпіти такого бандита романишина ….. ще й пригнав з області керівника департаменту освіти пані , яка собі дозволила на сесії кричати і на нас рахувати нас за порожнє місце поки я не встав і не сказав хто кому служить !!!!

 6. Василь Тесля

  Я сьогодні був на сесії а то чмо романишин школи взяв закривати у 4- села , бо немає коштів у бюджеті !!!

 7. Василь Тесля

  Сьогодні сесія винести його на вилах

Залишити відповідь