В Україні змінили умови призначення субсидій

0 558

Відповідно до постанови № 609 від 18 серпня 2017 року Кабінет міністрів України вніс зміни в правила надання житлових субсидій населенню.

В Постанові наголошується, що заявники на отримання субсидій повинні подавати декларації про свої доходи не за останній рік, а за півроку.
Крім цього, мешканцям, які заборгували за комунальні послуги суму в 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн), субсидію на наступний період не продовжать. В такому випадку потрібно буде сплатити борг, або домовитися з постачальником послуг про його реструктуризацію.
Безробітні громадяни працездатного віку зможуть отримати субсидію розміром не більше двох прожиткових мінімумів.
Водночас знижено нормативи споживання газу для приготування їжі і підігріву води:
– при наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання було 4,4 кубометра на одну людину в місяць, а стало – 3,3 кубометра;
– при наявності газової плити у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача було 7,1 кубометра на одну людину в місяць, стало – 5,4 кубометра;
– при наявності газової плити і газового водонагрівача було 14 кубометрів на одну людину в місяць, стало – 10,5 кубометра.

0

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 906Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.