Наша мета – задекларована праця

0 173
Фахівцями Сколівського районного центру зайнятості була проведена виїзна акція з метою розповсюдження серед населення та роботодавців буклетів про не задекларовану працю.
Відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам чинного законодавства: працівники отримують офіційну зарплату меншу від мінімальної, а решту доплачують «в конвертах», іноді працівники взагалі неоформлені на роботу офіційно. Саме тому, сьогодні, нагальна проблема в суспільстві усунути та подолати всі ризики, та захистити свої трудові права. Високий рівень неофіційного, «тіньового» працевлаштування робітників на підприємствах та установах вимагає комплексного та всебічного вирішення, найперше шляхом інформування. Завдяки інформаційним буклетам населення має змогу дізнатись: що таке повністю не задекларована праця, що таке частково не задекларована праця, усі обставини трудових відносин коли  має бути укладений трудовий догорів. Знання всіх аспектів трудових відносин дасть можливість убезпечити себе від можливих майбутніх проблем: важливо знати, що неофіційна зайнятість, – це перш за все порушення законодавства, що позбавляє особу гарантованих їй державою соціальних пільг та гарантій.
Сколівський районний центр зайнятості наголошує, що «тіньова» зайнятість – це соціальне зло, яке руйнує наше суспільство, та порушує всі законодавчі важелі його функціонування. Наголошуємо: не задекларована праця – це двостороння відповідальність. Тому закликаємо до чесної трудової діяльності і роботодавців, і найманих працівників.0

Автор публікації

0
Коментарі: 0Публікації: 11Реєстрація: 14-06-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.