Презентація роботодавця – ефективна форма взаємодії з клієнтами Служби зайнятості

0 357
У Сколівському районному центрі зайнятості систематично проводяться семінари «Презентація роботодавців». Мета заходів – надати вичерпну інформацію для клієнтів центру зайнятості безпосередньо від самих роботодавців.

Нещодавно такий семінар відбувся з представниками компанії «ЛЕОНІ ВАЕРІНГ СИСТЕМС УА ГМБХ» – міжнародним виробником і постачальником дроту, кабелю і кабельних мереж для автомобільної промисловості, та одним з ключових роботодавців з великою кількістю актуальних та перспективних вакансій. Саме тому зустріч з представниками компанії важлива для процесу працевлаштування безробітних Сколівщини.
Клієнти центру зайнятості мали можливість детально ознайомитись з умовами праці на підприємстві, про обов’язки працівників, можливості навчання на виробництві, рівень заробітної плати, та про весь пакет соціальних умов та гарантій котрі отримують працівники заводу. Зокрема важливою особливістю компанії є надання безкоштовного житла в готелях, або можливість проїзду автобусами заводу.
Захід відвідали більше 15 безробітних. Претендентам на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду, з метою подальшого працевлаштування та можливість пройти стажування безпосередньо на робочому місці. Крім того, 6 осіб, які були присутні на заході, виявили бажання більш детально ознайомитись з умовами та характером роботи, а також виповнили анкети та передали їх до відділу роботи з персоналом.
0

Автор публікації

0
Коментарі: 0Публікації: 11Реєстрація: 14-06-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.