Круглий стіл із соціальними партнерами

191

З метою оптимізації надання якісних соціальних послуг Сколівський РЦЗ систематично проводить круглі столи із соціальними партнерами.

Черговий захід відбувся за участі начальника відділу «Сколівського бюро правової допомоги»   Віри Андрейків,   методиста  районного методичного кабінету  відділу освіти  Сколівської РДА Галини Жук, директора Сколівського  районного центру зайнятості Іванни Тимоцко,   головного спеціаліста відділу «Сколівського бюро правової допомоги»   Христини  Климух ,   провідного фахівця районного центру соціальних служб  для сім’ї дітей та молоді Сколівської РДА  Наталії Станович, економіста  КЗ ССР «Сколівської ЦРЛ» Мирослави Малькович, начальника відділу з питань призначення та перерахування пенсій у Сколівському районі  Стрийського об’єнаного  управління Пенсійного фонду України Львівської області Оксана Драга та клієнти Сколівського РЦЗ.

На круглому столі обговорювалися  питання щодо змін у законодавстві  в 2018 році, та до яких новинок мають бути готові клієнти служби зайнятості. Особливе зацікавлення, зокрема, викликали питання пенсійної реформи, що спонукає до працевлаштування та здобуття страхового стажу вже сьогодні. Адже на  Сколівському ринку праці, є багато актуальних вакансій, котрі потребують укомплектування кваліфікованими кадрами. Також під час круглого столу виступила Наталія Станович  з інформацією про особливий вид тимчасової зайнятості – патронатні вихователі. Відзначивши вимоги до кандидатів, умови участі, ознайомила присутніх з порядком оплати послуг патронатної сім’ї та запросила всіх бажаючих звертатись за більш детальною інформацією для індивідуального роз’яснення.

 

 

0

Автор публікації

0
Коментарі: 0Публікації: 11Реєстрація: 14-06-2017
Вас може зацікавити

Коментарі відімкнено.