Урок реального трудового життя для учнівської молоді з учасником АТО

370

З метою сконцентрування уваги учнівської молоді на важливості професійного самовизначення та презентації трудового життя учасника АТО, фахівці Сколівського РЦЗ 08.12.2017р. провели профорієнтаційний захід для учнівської молоді. До заходу були долучені школярі 10 класів Сколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та учасник АТО – Руслан Пилипів.

На початку зустрічі фахівець центру зайнятості Людмила Глюдз, відзначила усім присутнім головні правила правильного вибору професій, наголосивши, що різноманітні методики психодіагностичного тестування в центрі зайнятості допоможуть всім бажаючим визначитись в своєму професійному житті,  а отримавши фахову консультацію профконсультантів, можна уникнути багатьох помилок та проблем у трудовому житті. Також, усі присутні дізнались, що з метою оптимізації надання профорієнтаційних послуг у Сколівському РЦЗ діє «Електронний кабінет профорієнтації», куди можуть долучитись як і учнівська молодь, так і батьки, вчителі, та отримати багато цікавої та корисної інформації.

Під час коротенького опитування школярів вдалося з’ясувати, що багато з них в майбутньому планує здобути фах, юриста, вчителя, адвоката, вихователя, – що є, на жаль, не затребуваним на рину праці, при цьому втрачають з уваги професії, котрі б дали можливість в життя реалізувати себе, стати затребуваним фахівцем. Яскравим прикладом для них став запрошений учасник АТО – Пилипів Руслан, котрий свого часу здобув професію залізничника, і юриста та став справжнім носієм та прикладом професії «військовий». Тобто був завжди відкритий до нових знань.

Під час розмови Руслан обговорив зі школярами теми патріотизму, правильної поведінки в суспільстві, особливе зацікавлення, звичайно, викликали теми бойових буднів, та без перебільшення, подвигів, українських бійців. Варто сказати, що Руслан Пилипів мав досвід проведення аналогічного уроку на Сході України зі школярами 10 класів. Це дало йому можливість закликати усіх учнів бути  толерантними та поважати один одного у різноманітних ситуаціях. Варто відзначити, що учні активно слухали, задавали цілий ряд запитань, та на завершення зустрічі подякували Руслану за його важливе рішення – захищати їхній мир та спокій на Сході України.

Після заходу, для учнів було проведено екскурсію Центром зайнятості, ознайомлено з усіма видами послуг, котрі надає служба зайнятості школярам та запрошено відвідати школярів Центр зайнятості для отримання консультації у правильному вибору професійного майбутнього.

 

 

0

Автор публікації

0
Коментарі: 0Публікації: 11Реєстрація: 14-06-2017
Вас може зацікавити
 1. Maria Kowalchyk сказав

  Це піари недоучок Тимоцко І. І Тренич І. лопати дати їм в руки і відправитися чистити дороги.

  0
  1. Світлана Коваленко сказав

   А вам розуму у вашу нахабну голову, бо ви не варті обговорювати таких людей, як Тимоцко Іванна. Таким як ви і схожі на вас дописувачі дійсно потрібно дати лопати в руки і пустити розчищати сніг, щоб ви свій яд там залишали.

   0
  2. Maria Kowalchyk сказав

   П.ви Голомша чи Коваленко, інколи бачу,що Коваленко,чи у вас є вже третє прізвище?

   0
  3. Світлана Коваленко сказав

   Відразу видно, що у вас з головою таки щось не те.

   0
  4. Світлана Коваленко сказав

   А прізвища два, одне дівоче і одне по чоловікові. А у вас що три?

   0
  5. Maria Kowalchyk сказав

   п.прокурорша з головою я не знаю в кого непорядок,ви щось скоро вилетіли з прокуратури,чи ви вже на заслуженому відпочинку,вам рахували рік за п’ять.

   0
  6. Світлана Коваленко сказав

   П. Марія, можуть вилітати звідки завгодно такі, як ви, а я успішно працюю на іншій роботі.

   0
 2. Михайло Лучинець сказав

  Скільки присутніх після профорієнтаційних заходів, змінили своє бачення, та прийняли рішення замість юриста стати електриком, токарем чи військовим, із не затребуваних професій на затребувану? Результат цього та подібних заходів очевидний, це самопіар РЦЗ, та створення ілюзії, що він потрібний в час, коли є дефіцит робочих рук. Але щоб не наступило прозріння у влади, РЦЗ пудрять мозги людям, вдаючись до всього навіть далеко від функціональних обовязків, щоб створити видимість роботи. Може хтось заперечить це? Тоді покажіть реальний приклад працевлаштування людей, а не нікому не потрібну ні до чого зобовязуючу статистику. Пора подумати про ліквідацію цієї структури, як такої, що не відповідає вимогам часу, та на яку витрачається шалені кошти державного бюджету.Ось джерело оптимізації видатків, а не освіта та сільські школи. Так друзі, всьому є початок і кінець.

  0

Коментарі відімкнено.