«Сузір’я лідерів» скликає друзів»

1 508

23.06.2017 року в приміщенні Сколівського РЦЗ відбувся День відкритих дверей центру зайнятості для учнівської молоді та соціальних партнерів, що працюють з молодими особами.
Представники учнівського самоврядування шкіл Сколівського району прибули на цей захід, з метою участі у Форумі лідерів учнівського самоврядування Сколівщини під назвою «Сузір’я лідерів» скликає друзів».
В заході, окрім керівництва Сколівського РЦЗ, взяли участь Василь Білинець – заступник голови Сколівської РДА, Любомир Губиш – начальник відділу освіти Сколівської РДА, Ліліана Іванютенко – завідувач методичним кабінетом відділу освіти Сколівської РДА, Оксана Клепуц та Ольга Прецель – директори шкіл с.Підгородці та с.Козьова, волонтери Корпусу Миру США в Україні за програмою «Молодіжний розвиток» Вікторія Вокер та Сара Груза.
Під час Форуму в рамках Дня відкритих дверей центру зайнятості учні мали змогу ознайомитися з послугами служби зайнятості для школярів, з описами професій, які є в центрі зайнятості, пройти комп’ютеризоване психодіагностичне тестування з метою вибору професії в програмі служби зайнятості «Автоматизоване робоче місце «Профконсультант» та отримати роз’яснення профконсультантів Сколівського РЦЗ, переглянути та долучитися до «Електронного кабінету профорієнтації Сколівського РЦЗ» в соціальній мережі facebook.
Лідери учнівського самоврядування – це ініціативні учні, які вже зі шкільної парти вчаться ставити цілі та їх досягати, приймати рішення, бути креативними, навчаються генерувати ідеї та обдумувати шляхи втілення їх у життя. В часі науково-технічного прогресу, в якому ми зараз живемо, стрімко міняються вимоги до працівників і принципи вибору професії. Учням – лідерам самоврядування в школах Сколівщини було наголошено на тому, що професію необхідно вибирати за покликанням і обов’язково з урахуванням потреб ринку праці і вони, як ті, хто вже здобуває такі важливі на часі якості характеру сучасного працівника, повинні донести своїм однокласникам усю цю інформацію і націлити їх на її правильне використання. Також під час заходу зі школярами були проведені спочатку вправи на знайомство, потім інтеграційні танці та ігри на командну взаємодію в рамках школи лідерства. На завершення заходу один з ініціативних лідерів заспівав пісні під гітару. Захід приніс багато позитивних емоцій та завершився на теплих нотах запусканням в небо синьо-жовтої в’язки кульок!
0

Автор публікації

0
Коментарі: 0Публікації: 11Реєстрація: 14-06-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. учасник сказав

  КЛАСНИЙ ЗАХІД!
  ——————————
  все було на найвищому рівні, багато позитиву і емоцій.
  Дякую Вам….

  0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.