Сколівський РЦЗ

«Сузір’я лідерів» скликає друзів»

23.06.2017 року в приміщенні Сколівського РЦЗ відбувся День відкритих дверей центру зайнятості для учнівської молоді та соціальних партнерів, що працюють з молодими особами.
Представники учнівського самоврядування шкіл Сколівського району прибули на цей захід, з метою участі у Форумі лідерів учнівського самоврядування Сколівщини під назвою «Сузір’я лідерів» скликає друзів».
В заході, окрім керівництва Сколівського РЦЗ, взяли участь Василь Білинець – заступник голови Сколівської РДА, Любомир Губиш – начальник відділу освіти Сколівської РДА, Ліліана Іванютенко – завідувач методичним кабінетом відділу освіти Сколівської РДА, Оксана Клепуц та Ольга Прецель – директори шкіл с.Підгородці та с.Козьова, волонтери Корпусу Миру США в Україні за програмою «Молодіжний розвиток» Вікторія Вокер та Сара Груза.
Під час Форуму в рамках Дня відкритих дверей центру зайнятості учні мали змогу ознайомитися з послугами служби зайнятості для школярів, з описами професій, які є в центрі зайнятості, пройти комп’ютеризоване психодіагностичне тестування з метою вибору професії в програмі служби зайнятості «Автоматизоване робоче місце «Профконсультант» та отримати роз’яснення профконсультантів Сколівського РЦЗ, переглянути та долучитися до «Електронного кабінету профорієнтації Сколівського РЦЗ» в соціальній мережі facebook.
Лідери учнівського самоврядування – це ініціативні учні, які вже зі шкільної парти вчаться ставити цілі та їх досягати, приймати рішення, бути креативними, навчаються генерувати ідеї та обдумувати шляхи втілення їх у життя. В часі науково-технічного прогресу, в якому ми зараз живемо, стрімко міняються вимоги до працівників і принципи вибору професії. Учням – лідерам самоврядування в школах Сколівщини було наголошено на тому, що професію необхідно вибирати за покликанням і обов’язково з урахуванням потреб ринку праці і вони, як ті, хто вже здобуває такі важливі на часі якості характеру сучасного працівника, повинні донести своїм однокласникам усю цю інформацію і націлити їх на її правильне використання. Також під час заходу зі школярами були проведені спочатку вправи на знайомство, потім інтеграційні танці та ігри на командну взаємодію в рамках школи лідерства. На завершення заходу один з ініціативних лідерів заспівав пісні під гітару. Захід приніс багато позитивних емоцій та завершився на теплих нотах запусканням в небо синьо-жовтої в’язки кульок!
\"\"

\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"
\"\"

Читати повний текст новини

Більше новин:

1 thought on “«Сузір’я лідерів» скликає друзів»”

  1. КЛАСНИЙ ЗАХІД!
    ——————————
    все було на найвищому рівні, багато позитиву і емоцій.
    Дякую Вам….

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close