Сколівський РЦЗ

Трудова міграція, або яке справжнє обличчя заробітчанства?

На жаль, кількість осіб в Україні котрі вирішили спробувати себе у працевлаштуванні за кордоном невпинно зростає. Однак, особа, котра наважується на виїзд за кордон, наражає себе на велику кількість  прихованих загроз та небезпек.

Сьогодні, 21.07.2017 року в Сколівському РЦЗ відбувся  профконсультаційний семінар для клієнтів Служби зайнятості під назвою “Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці” із залученням представника Бюро безоплатної правової допомоги – провідного фахівця Климух Христини. Всі учасники семінару, мали можливість  познайомитись з ключовими пунктами українського та міжнародного законодавства щодо міграції, визначити для себе права мігрантів, та дізнатись про статус та проблеми, які виникають в нелегальних мігрантів.
Під час семінару учасники також дізнались: що необхідно перевірити, щоб не стати жертвою шахраїв, що потрібно для легального працевлаштування, куди можна звертатись, якщо у особи виникли проблеми за кордоном. Крім того усі учасники семінару були ознайомлені з великою кількістю актуальних вакансій на Сколівському ринку праці, що є гідною альтернативою роботі за кордоном. Адже особа, котра офіційно працює в Україні, здобуває трудовий стаж, а також  має велику кількість соціальних пільг та гарантій!
Читати повний текст новини

Більше новин:

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close