Сколівський РЦЗ

Спільний захід у Сколівському РЦЗ

18.07.2017 року, спільно з ГУ Держпраці у Львівській області у Сколівському районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: “Дотримання законодавства про працю, процедура прийому та звільнення, дотримання умов оплати праці, типові порушення законодавств”.

Також взяли участь у заході представники: ПФУ у Сколівькому районі – Оксана Драга, секретар районної комісії з легалізації – Оксана Жук, а також 13 представників підприємств Сколівщини.

Головний інспектор з праці ГУ Держпраці у Львівській області Ольга Сироїжко ознайомила присутніх з новим порядком здійснення інспекційних перевірок підприємств у галузях будівництва та торгівлі, наголосила на необхідності дотримання роботодавцями виплати мінімальної заробітної плати. Ще раз нагадала про штрафні санкції у разі порушення цих соціальних стандартів.

Було багато запитань роботодавців щодо порядку надання відпусток найманим працівникам, ведення трудових книжок, нарахування індексації тощо. Також присутніх було забезпечено інформаційними матеріалами даної тематики.

Маємо надію що даний захід став дієвим інструментом для формування у фізичних осіб-підприємців відповідального ставлення до дотримання законодавства про працю.

Читати повний текст новини

Більше новин:

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close