Фахівці Сколівського РЦЗ зустрілись з мешканцями Сколівщини

0 412

Традиційно, спеціалісти центру зайнятості проводять виїзні акції в місцях масового скупчення людей з метою інформування та популяризації послуг Служби зайнятості. Так, 27.06.2017р.  фахівці центру зайнятості  в черговий раз мали зустріч з місцевими жителями Сколівщини та ознайомили громадськість з усіма актуальними вакансіями.

Учасники заходу мали змогу дізнатися про послуги, що надає державна служба зайнятості, ознайомились з інформацією щодо участі в оплачуваних громадських та інших роботах тимчасового характеру, умовами отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації власної справи, інформацію про актуальні вакансії, та стан ринку праці Сколівщини.

Всіх учасників зустрічі цікавили запитання про вільні робочі місця на підприємствах та установах, перелік професій, за якими здійснюється безкоштовне професійне навчання за направленням Служби зайнятості та перспективи подальшого працевлаштування. Кожному, хто звернувся за допомогою, були надані індивідуальні консультації.

В ході виїзної акції також були розповсюджені буклети про легальну зайнятість. Завдяки інформаційним брошурам населення Сколівщини чітко визначить для себе, що таке задекларована праця, ознаки трудових відносин, коли має бути укладений трудовий договір, переваги, які отримає особа офіційно працевлаштована.

Зустріч відбулася спільно з Бюро безоплатної правової допомоги. Віра Андрейків – провела зустріч з громадянами Сколівщини до Дня конституції. В ході зустрічі була можливість з’ясувати рівень конституційної грамотності та свідомості суспільства, завдяки змістовному анкетуванню.

0

Автор публікації

0
Коментарі: 0Публікації: 11Реєстрація: 14-06-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.