Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Засідання архітектурно-містобудівної ради

29.03.2018 14:00 - 18:00

Безкоштовно

Засідання архітектурно-містобудівної ради відбудеться у приміщенні Сколівської райдержадміністрації.

До розгляду  заплановано  наступну містобудівну документацію:

1. Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки площею 1.97 га, що перебуває у власності і знаходиться на території Кам’янської сільської ради за межами населеного пункту с.Кам’янка з ведення  ОСГ для будівництва і обслуговування гірськолижного комплексу.

2. Детальний план території по зміні цільового призначення, земельної ділянки площею 0,1653 га, що перебуває у власності і знаходиться на території Кам’янської сільської ради за межами населеного пункту с.Кам’янка з ведення  ОСГ  для будівництва та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд.

3. Детальний план території по зміні цільового призначення, земельної ділянки площею 0,91 га, що перебуває у власності, яка знаходиться на території Кам’янської сільської ради за межами населеного пункту с.Кам’янка з ведення ОСГ для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

4. Детальний план території по зміні цільового призначення, земельної ділянки площею 1,4025 га, що перебуває у власності, яка знаходиться на території Кам’янської сільської ради за межами населеного пункту с.Кам’янка з ведення ОСГ для будівництва та обслуговування санаторно-оздоровчого закладу.

5. Детальний план території по зміні цільового призначення, земельної ділянки площею 0,0222 га, що перебуває у власності, яка знаходиться на території Кам’янської сільської ради за межами населеного пункту с.Кам’янка з ведення ОСГ для будівництва та обслуговування насосної станції свердловини.

6. Детальний план території по зміні цільового призначення, земельної ділянки площею 1,97 га, що перебуває у власності, яка знаходиться на території Кам’янської сільської ради за межами населеного пункту с.Кам’янка з ведення ОСГ для будівництва та обслуговування гірськолижного комплексу.

7. Детальний план території по зміні цільового призначення, земельної ділянки площею 0,1794 га, що перебуває у власності на території Верхньосиньовидненської селищної ради за межами населеного пункту смт.Верхнє Синьовидне  з ведення ОСГ для індивідуального садівництва.

8. Детальний план території по зміні цільового призначення, земельної ділянки площею 0,7656 га, що перебуває у власності на території Сможенської сільської ради за межами населеного пункту с.Сможе  з ведення ОСГ для індивідуального дачного будівництва.

9. Детальний план території земельної ділянки для розміщення сонячної електростанції з необхідною інфраструктурою на території, Верхньосиньовидненської селищної ради за межами населеного пункту смт.Верхнє Синьовидне  в ур. «Опір» .

Деталі

Дата:
29.03.2018
Час:
14:00 - 18:00
Ціна:
Безкоштовно
Подія Category:

Організатор

Архітектурно–містобудівна рада

Місце проведення

Сколівська РДА
майдан Незалежності, 1
Сколе, 82600 Ukraine
+ Google Map

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.